Geometryczna biżuteria zdecydowanie zasługuje na artykuł na blogu KINGY. To wzory, które są modne już od dłuższego czasu. Bardzo dobrze zaaklimatyzowały się na polskiej scenie jubilerskiej i nic nie wskazuje na to, żeby coś w tej kwestii miało się zmienić. Szlachetne złoto i srebro zamknięte w kwadraty, romby, prostokąty i inne figury geometryczne? W tym przypadku piękno tkwi w prostocie. Bez zbędnych ozdobników, kamieni czy frezów. To minimalistyczna biżuteria, która zachwyca swoją prostą formą. Prezentujemy srebrny naszyjnik z trójkątem w różnych odsłonach…

Dwa geometryczne naszyjniki

Pozłacany srebrny naszyjnik z dużym trójkątem

Do zaprezentowania geometrycznej biżuterii KINGY wybrałam dwa srebrne naszyjniki. Obydwa są pozłacane 14-karatowym złotem. Pierwszy naszyjnik jest krótki i ozdobionym dużym trójkątem. Znak trójkąta uzyskano dzięki srebrnej rurce, która została bardzo precyzyjnie złączona i doprowadzona do tych geometrycznych kształtów. Muszę przyznać, że tak duży rozmiar trójkąta jest dość nietypowy jak na tak krótki łańcuszek. Zdecydowanie częściej widuje się mniejsze, może bardziej zachowawcze rozmiary jubilerskich ozdób. Specjalnie zwracam na to uwagę, bo wydaje mi się, że to właśnie ten niepospolity rozmiar nadaje mu tej niezwykłej oryginalności. Dzięki wygodnej regulacji, można tak dopasować jego wysokość, żeby znalazł się pomiędzy kośćmi obojczykowymi. Sami zobaczcie jak wspaniale prezentuje się wtedy na dekolcie.

Pozłacany długi srebrny naszyjnik z trójkątem

Drugi naszyjnik zakończony jest podłużnym trójkątem wyciętym ze srebrnej blaszki. Długi łańcuszek posiada nieskomplikowany splot, dzięki czemu biżuteria ta tworzy zgraną całość. Jego nieprzegadany wzór i długość 80 cm pozwalają na założenie go równocześnie z innym naszyjnikiem. Na czas sesji nieco skróciłam jego długość. To już moja własna koncepcja, która ułatwiła skupić wzrok na dwóch naszyjnikach jednocześnie. Mając naszyjnik o długości 80 cm samemu można zadecydować, czy chce się go nosić w wersji długiej czy może krótszej. Wystarczy skrócić naszyjnik. Teraz sami możecie ocenić czy takie ustawienie wysokości tych dwóch srebrnych naszyjników Wam odpowiada.
Prosta biżuteria lubi również minimalistyczny ubiór. Do geometrycznej biżuterii dobrałam prostą długą szarą sukienkę. Jestem ciekawa jak podoba się Wam cała stylizacja?;)

A! Wspomnę jeszcze, że sesja była robiona w pięknej Weronie;) Nie byłabym sobą, gdybym nie podzieliła się z Wami kilkoma zdjęciami z tego magicznego miejsca;) W tym poście wyjątkowo dużo zdjęć pochodzi z tzw. backstage`u 🙂 Dzielę się z Wami Weroną o zachodzie Słońca i już po zmroku. Piszcie w komentarzach co myślicie o biżuterii, stylizacji i zdjęciach 😉

Jeśli spodobał Ci się ten post nie zapomnij nas zaobserwować na social media oraz zaglądać częściej na naszego bloga 🙂
Będzie nam również miło jak napiszesz coś o sobie albo swoje refleksje w komentarzu pod postem. Do zobaczenia przy okazji następnego artykułu!