Na randce wszystkie chcemy wyglądać wspaniale, dlatego najczęściej sięgamy po seksowne klasyki, takie jak czarna bądź czerwona sukienka. Trzeba jednak pamiętać, że sukienka to nie wszystko, co jest ważne w randkowej stylizacji . Odpowiedni dobór dodatków takich jak biżuteria nadaje jej ostateczny ton. Dowiedz się jaka jest odpowiednia biżuteria na randkę…

Odpowiednia biżuteria na randkę – czyli jaka?

Okazuje się, iż czarna sukienka na randkę jest bardzo uniwersalna – wystarczą kolczyki srebrne bądź złote celebrytki i gotowe! Sukienka w kolorze czerwonym jest już bardziej problematyczna, ale mimo to, okazuje się też, że jest bardzo popularnym wyborem na randkę (nie tylko walentynkową). Nic dziwnego! W końcu czerwony kolor wygląda bardziej efektownie niż sukienka w jakimkolwiek innym kolorze. Jednak, aby uzyskać taki efekt, konieczne jest to, by użyć odpowiedniej biżuterii.

W dzisiejszych czasach noszenie dopasowanej biżuterii jest najważniejszym czynnikiem, nie można o tym zapominać. Czasami czerwona sukienka może pasować do tego, co masz w swojej szkatule, ale kiedy nie możesz znaleźć idealnego dopasowania, konieczne będzie kupienie czegoś nowego.

Aby pomóc Ci w przygotowaniach, przedstawiamy kilka przykładów różnych rodzajów biżuterii, które będą idealnie wyglądać, gdy połączysz ją z czerwoną sukienką.

Niemal zawsze sprawdzi się biżuteria taka jak:

Wskazówki, jak dobrać biżuterię

Oto bardziej ogólne wskazówki, dzięki którym łatwiej będzie Ci dobrać odpowiednią biżuterię do sukienki. Jeśli nic z tych rzeczy nie masz w swojej domowej szkatułce to pamiętaj, że warto jest mieć takie jubilerskie klasyki w swojej kolekcji biżuterii. Klasyczne wzory pięknie podkreślą Twoje piękno nie tylko w trakcie randki, będą bardzo pomocne również na co dzień.

Biżuteria z żółtego złota

Biżuteria z żółtego złota, bez względu na to, czy chodzi o bransoletki złote, czy złote kolczyki, jest najbardziej podziwianą biżuterią pasującą do czerwonej sukienki. Zarówno czerwony, jak i złoty kolor emanują ciepłym odcieniem – charakteryzuje je atrakcyjny i naturalny wygląd, gdy „występują” razem. Z tego powodu, ta para jest popularnym połączeniem. To dlatego większość kobiet lubi zakładać biżuterię z żółtego złota, gdy wybierają się na randkę. Zresztą tego rodzaju ozdobę można nosić na każdą okazję.

Biżuteria z białego złota

Jest też wiele pań, które lubią nosić biżuterię z białego złota. Mamy dla nich dobą wiadomość – po przeciwnej stronie spektrum, rześki i elegancki wygląd białego złota może również świetnie pasować do sukienki w kolorze czerwonym. Podobny efekt uzyskamy gdy czerwoną sukienkę uzupełni się o srebrne bransoletki bądź srebrne naszyjniki. Pozwala to stworzyć ekscytujący widok o wysokim kontraście. Jeśli taki efekt końcowy komponuje się z Twoim pomysłem na stylizację – to będzie strzał w dziesiątkę.